Auta kempingowe   Przyczepy kempingowe   Imprezy firmowe   Rejsy jachtami   Czartery jachtów   Wyjazdy narciarskie   Wyjazdy i kursy nurkowe   Podróże   Off-road
czarter jachtów Funsail
Czartery
Super prezent!
Czartery
Czartery barek
Oferta specjalna
Rejsy
Barki - Rejsy na życzenie
Rejs majowy na barce - Włochy 2012
Rejs majowy na barce - Mazury 2012
Weekend majowy 2012
Flota
Flota- zobacz barki
Akweny
Barki - gdzie pływamy
 
Francja
Niemcy
Holandia
Włochy
Irlandia
Szkocja
Belgia
Barki - proponowane trasy
Informacje
Barki - Vademecum
Warto wiedzieć
Rejs
Dodatkowo na rejsie
Barki - Ubezpieczenie
Galeria
Nasi partnerzy

 
Podaj swój adres email, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach prosto do swojej skrzynki
    

Login
Hasło
czartery jachtów
  Barki / Barki - gdzie pływamy /   


Holandia - kojarzy się ona z zielenią pól i łąk, których nieodłącznym elementem są majestatycznie wznoszące się wiatraki. Dzięki gęstej sieci rzek i kanałów, żegluga śródlądowa jest tu bardzo popularna . Na trasie rejsu nie zabraknie miejsc które rozmarzą nas swoją sielską atmosferą oraz tradycyjnych, gościnnie otwartych i zachęcających do postoju kafejek i sklepów. Holandia jako kraj rowerów otwiera przed nami szerokie możliwości wypraw rowerowych, które pozwolą na doskonałe urozmaicenie naszej wyprawy.
Jednym z regionów jest Loosdrecht, który pokonujemy rzeką Vecht. Najcenniejszymi miejscami leżącymi na szlaku są Amsterdam - który poznajemy przemierzając urocze śródmieście, do zobaczenia są tu zabytkowe kościoły, ratusz, stare budynki uniwersytetów oraz liczne ciekawe architektonicznie kamieniczki mieszczańskie. Szczególnie chętnie oglądane są wyroby fabryki biżuterii.
Drugim ważnym miastem regionu jest Utrecht, w którym zniewolą nas romańskie i gotyckie kościoły. Jest to miejsce szczególnie bliskie sercu polaków ze względu na polski cmentarz wojenny. Oba miasta są znanymi centrami sztuki. Wieczory w tutejszych kafejkach dają wytchnienie duszy.


Jednak podróż kanałami i rzekami Holandii to głównie przyjemność oglądania sielankowych krajobrazów roztaczających się wzdłuż szlaku. Wypełnione są one majestatycznymi wiatrakami, podnoszonymi mostami oraz spokojem holenderskiej krainy.
Amatorzy sportów wodnych chętnie odwiedzą Grouw, które jest dobrze prosperującym i świetnie przystosowanym dla turystów centrum sportów wodnych. Workum - urocze miasteczko jest siedzibą artystów, zastawione obrazami sztalugi elektryzują miłośników sztuki. W Makkum każdy ma z kolei okazję do podziwiania kunsztownie wykonanych wyrobów garncarskich.


czartery

©fox.sc