Auta kempingowe   Przyczepy kempingowe   Imprezy firmowe   Rejsy jachtami   Czartery jachtów   Wyjazdy narciarskie   Wyjazdy i kursy nurkowe   Podróże   Off-road
czarter jachtów Funsail
Czartery
Super prezent!
Czartery
Czartery barek
Oferta specjalna
Rejsy
Barki - Rejsy na życzenie
Rejs majowy na barce - Włochy 2012
Rejs majowy na barce - Mazury 2012
Weekend majowy 2012
Flota
Flota- zobacz barki
Akweny
Barki - gdzie pływamy
 
Francja
Niemcy
Holandia
Włochy
Irlandia
Szkocja
Belgia
Barki - proponowane trasy
Informacje
Barki - Vademecum
Warto wiedzieć
Rejs
Dodatkowo na rejsie
Barki - Ubezpieczenie
Galeria
Nasi partnerzy

 
Podaj swój adres email, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach prosto do swojej skrzynki
    

Login
Hasło
czartery jachtów
  Barki / Barki - gdzie pływamy /   


Niemcy - kraj czystej wody oraz doskonałych miejsc wędkarskich. W połączeniu z przepięknymi krajobrazami i bogatym dziedzictwem kulturowym stanowi wymarzone miejsce odpoczynku. Popularne szlaki wodne prowadzą rzekami i kanałami Brandenburgii, gdzie na pewno trzeba zatrzymać się w Berlinie i w Poczdamie.


Brandenburgia oraz Meklemburgia, to labirynt jezior i kanałów rozciągniętych na przestrzeni zielonych lasów i pastwisk, pięknych wrzosowisk, na horyzoncie, a czasem na wyciągnięcie ręki wznoszą się wille oraz barokowe twierdze. Położona na południu Brandenburgia to czar miast takich jak Poczdam. Jest on stolicą całej Brandenburgii. Jeśli wybierzecie się w sezonie letnim na pewno będziecie mieć okazję posłuchać muzyki na jednym w zielu tutejszych festiwali i koncertów. Koniecznie trzeba zobaczyć Sanssouci - urzekający kompleks pałacowo - parkowy, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Drugim miastem Brandenburgii, ale za to pierwszym w państwie jest Berlin. Dzięki rejsowi barką możecie zobaczyć je z całkiem innej strony. Specjalnym udogodnieniem są specjalne miejsca do cumowania w centrum miasta, położone są one w pobliżu znanych atrakcji turystycznych.
Dalej na południe położony Caputhz położonym niedaleko zamkiem Petzów oraz klasztorem w Lehnin.

Położona bardziej na północ odnoga - rzeka Havel oferuje piękne widoki, wśród spokojnej przyrody. Mijamy zabytkowe miejscowości Brandenburg oraz Mark.

Położona na północy Meklemburgia jest znana z doskonałych miejsc do połowów.

Zapraszamy do naszego działu TRASY W NIEMCZECH


czartery

©fox.sc